PALĪDZĪBA LATVIJAI komitejas vēstule draudzei 2021 g. ZIEMASSVĒTKOS

Zemīte Church in Latvia

2021.g. decembrī

Mīļie draugi!

Ziemas Svētki tuvojas! (jau?) Jāsāk domāt par dāvanām.

Sv. Andreja draudze, caur savu “Palīdzība Latvijai” komiteju, jau sen ir sūtījusi trūcīgajiem latviešiem Latvijā pārtikas groziņus Ziemas Svētkos, lai viņiem palīdzētu pārdzīvot ziemas bargumu un dot viņiem zināt, ka svešumā ir kādi, kas par viņiem domā un rūpējas. Mēs tādejādi atbalstam trīs “māsu draudzes” (Durbes, Daudzevas un Zemītes draudzes), Rīgas Zupas virtuvi un Rīgas “Senioru klubu”. No viņiem esam saņēmuši jaukus sirds izjustus pateicības sveicienus, kas liek mums zināt, ka šie groziņi ir ļoti mīļi un augsti novērtēti.

Lai to panāktu, mēs vācam līdzekļus, gan no draudzes locekļiem, gan arī no citiem labsirdīgiem cilvēkiem. Katru gadu, pats galvenais ienākums ir, ka visa Ziemas Svētku dievkalpojuma kolekte ir nozīmēta tieši šim sūtījumam. Blakus tam, Palīdzība Latvijai ir gadiem ilgi rīkojusi vairākus citus līdzekļu vākšanas projektus, kā piemēram, “Mātes dienas Burvīgās brokastis” Latvijas filmu izrādes, dzejoļu vakarus, utml.

Pateicoties vienas sabiedrības labvēles krietnajam ziedojumam, mēs esam nolēmuši, ka mēs spēsim dubultot katru ziedojumu! Tas nozīmē, ja kāds ziedo $50, tad mēs pieliksim klāt vēl $50 no savas puses, groziņu iegādei – vis kopā $100, groziņu pārtikai.

Ja jūs vēlaties ziedot “Palīdzība Latvijai” projektam, lai izpalīdzētu mūsu trūcīgajiem tautiešiem Latvijā, tad lūdzu:

1. rakstiet čekus (angliski!) uz : “St Andrew’s Ev Luth Latvian Congregation” ar memo “Palīdzība Latvijai”, nosūtīt uz 200 Balmoral Ave. Toronto, ON, M4V 1J6, Canada.

Vai,

2. izmantojiet e-transfer: uz admin@standrewslatvian.org ar norādi “PL” , vietā kur var ierakstīt “message”.

Protams visi ziedojumi saņems ienākuma nodokļa kvīti no draudzes.

Cieņā,
Andris Rubenis
Palīdzības Latvijai komitejas priekšsēdis

lvLV
Scroll to Top